Anigran 22g

2 hodnocení
 

Velmi efektivní přípravek na hojení všech typů ran. Využívá unikátní metodu vlhého hojení, kdy se rána hojí bez vzniku strupu a nevznikají jizvy, 22g balení doporučujeme pro menší rány.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do
26.10.2021
538 Kč
   
Značka Aktivní zvíře
Kategorie Rány
 

Anigran je gelový přípravek určený k podpoře hojení všech typů ran. Gelová forma zajištuje maximální kontakt s ránou, čímž dochází k efektivnímu hojení ran. Přípravek byl vyvinut k ošetření velmi komplikovaných a nehojících se ran a nyní slouží i k ošetřování arabských koní. Anigran využívá přírodní metodu vlhkého hojení rány tělu vlastní, jde tedy o tělem velmi dobře přijímaný produkt.

Anigran - Hojení s jistotou

  • Efektivně startuje proces hojení
  • Prokazatelně zkracuje dobu hojení
  • Využívá metodu vlhkého hojení
  • Zabraňuje vzniku infekce v ráně
  • Rány se hojí bez jizvy

Jak funguje?

Vysoká účinnost je zajištěna kombinací kyseliny hyaluronové a komplexu jódu.

Kyselina hyaluronová - Nasává do sebe vodu z těla, čímž hydratuje ránu a zvětšuje koncentraci růstových faktoru. Na ráně se netvoří strup, čímž dojde k urychlení hojícího procesu a regeneraci tkáně. Z rány kyseliny hyaluronová vytlačuje kolagen, čímž zabraňuje vniku jizev.

anigran

Komplex jódu - působí proti patogenním organismům. Patří mezi nejúčinnější antiseptika používaná k dezinfekci kůže, sliznic a ran. Použitý jódový komplex není chemicky modifikován, není tedy riziko vzniku alergických reakcí.

Anigran a hojení pro lidi?

Přípravek Anigran je naprosto totožný produkt jako zdravotnický prostředek Hyiodine, je pouze zaregistrovaný pro veterinární užití.

Tam, kde jiný přípravky už nestačí

  • Chronické nehojící se rány
  • Infikované rány
  • Hluboké rány, dutiny a píštěle

Dávkování:

Velkou výhodou Anigranu je jeho velmi malá spotřeba. U aplikace je nicméně důležité využít vlhké hojení - tedy gel aplikovat na ránu a tu následně zakrýt obvazem, aby gel nevyschnul.

anigran_davkovani

Ke správné aplikaci budete potřebovat injekční stříkačku, gázu a obvaz čím ránu zakryjete. Vše můžete XXX v balíčku.

Jak aplikovat:

podavani-hojeni-ran

Malé rány a úzké píštěle

Do malých ran je možné Anigran aplikovat přímo pomocí injekční stříkačky. Následně je nutno ráno překrýt sekundárním krytím pro zajištění vlhkého prostředí v ráně, gel nesmí vyschnout.

Hluboké rány a dutiny

Do hlubokých ran a dutin je dobré nejdříve vstříknout malé množství gelu a následně ránu drénovat pomocí nosiče dobře nasyceného Anigranem. Ránu je potřeba opět překrýt sekundárním krytím pro zajištění vlhkého prostředí.

Větší rány

Anigran se pomocí stříkačky aplikuje na sterilní gázu, která se musí gelem dostatečně prosytit. Gelem nasycená gáza se aplikuje na ránu a překryje se sekundárním obvazem.

Výrobce: Contipro a.s. (Aktivní zvíře), Dolní Dobrouč 401, 561 02, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: