Akce Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Geloren HA 1350g (90ks) jablečný

13 hodnocení
 

Osvědčená kloubní výživa s novou příchutí jablka. Obsahuje koňskou dávku kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby, vazy a šlachy.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do
26.10.2021
Běžná cena 1 490 Kč
Ušetříte 40 Kč (–3 %)
1 450 Kč
   
Značka Geloren
Kategorie Kloubní výživa
 

Geloren HA 1350g (90ks) jablečný
Kloubní výživa, která chutná


Geloren HA je extra silná kloubní výživa s koňskou dávkou kyseliny hyaluronové pro zdravé klouby, vazy a šlachy. Receptura jablečného Gelorenu HA je obohacena o řasu chlorelu, která želatinové kostky nejen barví do přírodní zelené, ale současně působí příznivě na organismus.
Originální receptura Gelorenu HA staví na vysoké dávce účinných látek zabalených do formy ovocného želé. Díky tomu spolehlivě funguje, a navíc skvěle chutná. Za svoji koňskou sílu vděčí především vysoké dávce Nutrihylu, což je specifický typ kyseliny hyaluronové pro maximální péči o klouby.


Kloubní problémy na ústupu?

Koňskou kloubní výživu Geloren doporučují chovatelé závodních koní jako doplňkovou péči u většiny kloubních problémů, ale i pro prodloužení aktivního života nejen sportovních koní. Geloren je vhodné podávat při pohybových problémech, při nadměrné zátěži nebo ve stáří. Geloren usnadňuje pohyb, pomáhá regenerovat tkáně a má pozitivní vliv na klouby.


Chlorela není jen barvivo
V novém jablečném Gelorenu je použita chlorela jako 100% přírodní barvivo. Chlorela navíc obsahuje vysoké množství esenciálních aminokyselin prospěšných pro tělo. Dále obsahuje CGF, což je růstový faktor chlorely, který způsobuje její extrémně rychlý růst. V těle urychluje syntézu látek, tvorbu hmoty a má pozitivní vliv i na pozátěžovou regeneraci.

Obsah účinných látek ve třech želé kostkách:
  180 mg kyseliny hyaluronové
  855 mg chondroitin sulfátu
  7 000 mg želatiny

Dávkování zvládnete levou zadní
Balení obsahuje 90 želé kostek. Podle váhy podávejte jednu až tři kostky denně. Největšího vlivu na klouby dosáhnete při 90denním nepřetržitém podávání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně.
do 100 kg - 1 ks
100 - 400 kg - 2 ks
nad 400 kg - 3 ks

Vliv účinných látek na organizmus:
Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. Má schopnost mírnit zánět a bolest a potlačuje degradaci chrupavky.
Chondroitin sulfát - druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.
Želatina - Jde o důležitý zdroj stavebních bílkovin pro tvorbu kolagenu, jenž se nachází v chrupavkách a kloubech. Pozitivně ovlivňuje pohybový aparát a napomáhá rychlejší regeneraci vazů a šlach po cvičení.


Originální forma i složení
Při vývoji receptury Gelorenu HA se podařilo zkombinovat vysoké množství aktivních látek pro zdravé klouby s chutnou formou jablečných želé kostek. Za tímto úspěchem se skrývají roky práce mnoha výzkumných pracovníků a originální know-how české vědecké společnosti Contipro.

Proč je kyselin hylurovnoá v kloubech tak důležitá?
Zánět je přirozenou obranou reakcí těla, při problémech s klouby (mechanická zátěž nebo onemocnění) však dochází ke ztrátě kyseliny hyaluronové v kloubu, ten potom není dostatečně promazáván a (podobně jako u motoru bez oleje) dochází k nevratnému poškozování kloubních chrupavek. V takové situaci je žádoucí kyselinu hyaluronovou doplňovat a předejít poškození kloubu.

V případě zájmu můžete koupit i Geloren pro lidi.

Výrobce: Contipro a.s., Dolní Dobrouč 401, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: